ATOMİZER

Türkiyenin en uygun atomizer fiyatları sunan elektroniksigarasehri.com DL Ciğer çekimi, MTL Sigara içimi ve RBA Sarım yapılabilir atomizer satışını bu kategoriden yapmaktadır.Aynı gün kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile en uygun fiyata atomizer satın alabilirsiniz.

Atomizer hakkında kısaca bilgi vermemiz gerekirse eğer, elektronik sigaralarınızın en önemli ve olmazsa olmaz parçası olarak tanımlayabiliriz.Atomizerler DL(Ciğer çekimi), MTL ( Sigara İçimi) olarak ikiye ayrılmakta.İçisine göre belirlenen bu atomizerler altındaki hava boşluğu ile isterseniz DL, istersenizde MTL olarak kullanım sağlayabilmektesiniz.

Atomizerlerin modelleri ve çeşitleri ise çokca bulunmaktadır.Bunlardan en bilineni RDTA, RTA,RBA,RDA gibi sıralanmaktadır.Çoğu kullanıcı hazır coil kullanmaktan sıkıldığı için sarım atomizerlere geçmektedir.

Örnek vermemiz gerekirse, tfv8 baby sarım coilleri, V8 sarım coillerini atomizerlerine takarak kendileri sarım yapmaktadırlar.

Elektronik sigaramızın atomizeri cihazın herşeyidir, tankın içerisinde bulunan likiti rezidansa alarak pamukla birleştirir ve buhar hale gelmesini sağlayan parça atomizerdir.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.